Lambeldelta

Miejsce przygód wszelakich, które czekają na śmiałków.

Moderatorzy: Avarall Azhare, Velve, Moderatarzy działu

Lambeldelta
Mieszkaniec

Lambeldelta

Postautor: Lambeldelta » ndz maja 16, 2010 10:31 pm

Nie wiem czy się nie spóźniłam, ale wypełnię kartę. Może się jeszcze załapię. :)

ID: 1413
Imię: Lambeldelta
Rasa: Pół Elf - jej matką była elfia prostytutka. Ojca nie znała, był on jednym z klientów matki.
Klasa: Zabójca

Wygląd: Długie, rude włosy, blada, niemal biała cera i typowa dla elfów smukła budowa ciała, sprawiają, że uważana jest za kobietę bardzo piękną. Zazwyczaj ubrana nieco niechlujnie, pod suknią ukrywa pas noży. Kocha biżuterię, szczególnie pierścienie, które każdego dnia zdobią jej długie palce.

Historia:
Więc chcecie poznać moja historię ? *śmieje się drwiąco* No dobrze... Moja matka była prostytutką, nie kochała mnie, traktowała raczej jak... niewielki problem w wykonywaniu zawodu... Kiedy miałam 6 lat, żeby trochę zrobić, sprzedała mnie, jak jakiś przedmiot, gildii zabójców.
Szkolili mnie w trudnej sztuce zabijania, pokazywali jak przekonać do siebie ofiarę, by potem pozbawić ją życia. I tak, cały czas... Przez 18 lat, wpajali mi swoją filozofię. Niektórzy ludzie powinni odejść, mówili.
Musze powiedzieć, ze podobało mi się to życie. Zabijanie było prawdziwą sztuką, a ja jej mistrzynią. Kochałam moment, w którym obryzgiwała mnie krew moich ofiar. Stałam się jedną z najlepszych zabójczyń w gildii. Wszyscy mnie uwielbiali... Nikt nie miał nic przeciwko, kiedy po tajemniczej śmierci przywódcy gildii zastąpiłam go.
Tak, to ja go zabiłam... Był wstrętną świnią, traktował mnie jak bym była jego własnością... Bił mnie, aż w końcu, pewnego dnia, zgwałcił. Dostałam wtedy szału, zarąbałam drania....
Jak już powiedziałam, zostałam nową przywódczynią. Dziś wciąż zabijam, wciąż kocham zapach, wygląd krwi mych ofiar.
Mówią, że jestem szalona. Kto wie czy nie mają racji ?

Choroby/uzależnienia/fobie: Ma słabość do czerwonego wina.

Zalety:
- Wygadana
- Zawsze potrafi sprawić, że dostanie to czego pragnie.
- Inteligencja

Wady:
- Władcza
- Zarozumiała
- Arogancka
- Nie ma szacunku dal nikogo i niczego
- Nieufna
- Bezczelna
- Okrutna
- Wredna

2 Cechy Rasowe:
- Bardzo zwinna i szybka.
- Ma wyostrzone zmysły.

2 Cechy Profesji:
- Wyszkolona w budzeniu w ludziach zaufania.
- Kradzież kieszonkowa.

2 Najbardziej rozwinięte atrybuty:
- Zręczność.
- Szybkość.

Ekwipunek:
- Kilka małych noży w ukrytym pod suknią pasie.
- Fiolki z trucizną.
- Mała kusza, ukryta pod płaszczem.
- Noże do rzucania.
- Długi, czarny płaszcz
- Butelka czerwonego wina

Zwierzęta: Nie posiada.

2). UMIEJĘTNOŚCI:
Walka sztyletami (mistrz)
Kradzież kieszonkowa (bardzo dobry)
Kokieteria (bardzo dobry)
Aktorstwo - umie przekonać ludzi, że mówi prawdę, udawać różne emocję itp. (dobry)
Zdobywanie informacji - jeśli zależy jej na jakiejś informacji, zawsze ją zdobędzie, nawet jeśli miałaby posunąć się do tortur. (dobry)
Ucieczka - potrafi uciec z każdego miejsca, w którym nie che być, nieważne przez ile dachów będzie usiała przeskoczyć po drodze.(dobry)
Czytanie i pisanie (znośny)
Znajomość języków (znośny)
Jazda konna (znośny) - teoretycznie kiedy już znajdzie konia, potrafi na nim jeździć... (znośny)
Otwieranie zamków (znośny)
Dyplomacja (słaby)
Targowanie się (słaby)
Dowodzenia - jest na tyle wredna, że ludzie wolą jej nie słuchać... (słaby)
Walka kuszą (słaby)
Wtapianie się w otoczenie (bardzo słaby)
Akrobatyka (bardzo słaby)
Tropinie (bardzo słaby)
Uniki (bardzo słaby)
Leczenie (bardzo słaby)
Tropienie (bardzo słaby)

MANEWRY:
Brak

Wróć do „Kroniki Bardów”