Kaara - Największa kraina fantasy!

PEGI 16
Email:
Hasło:
Zapomniałem hasła
Mamy 1472 mieszkańców.
0 graczy w grze.
Ostatnio przybył Azajasz
rzed tobą wrota Krainy. Jeśli wierzyć zwojom, już 1472 żądnych rozmaitych (ekhm..) przygód wędrowców przekroczyło bramę do tego świata. Po drugiej stronie wrót wszystko jest możliwe, nawet gdy bogowie nie grają w węże i drabiny, toteż różnie potoczyły się ich losy i głowy. A teraz ty narodź się na nowo jako przedstawiciel jednej z wielu wyjątkowych ras, z których każda swe dzieci obdarza niezwykłymi zdolnościami.

Wpisz w pola poniższego formularza: Imię dla Twojej postaci, adres email oraz hasło. W następstwie rejestracji, na podany email wysłany zostanie unikalny link aktywacyjny. Uruchomienie linku uwolni stwórczą magię - możesz rozpocząć grę.

Hasło powinno składać się co najmniej z 10 znaków, w których musi się znaleźć przynajmniej jedna wielka litera (A,G,W) oraz cyfra.
Jeśli nie masz pomysłu na imię skorzystaj z generatora.

Imię postaci:
Email:
Potwierdź email:
Hasło:
Potwierdź Hasło:


ID Polecającego:
Jeżeli nie zpstałeś polecony, to pole jest puste.


Masz problem z aktywacją?

Jeśli mail aktywacyjny nie doszedł po godzinie, powtórz rejestracje. Jeżeli korzystasz z poczty na Wirtualnej Polsce (wp.pl) lub Onecie (onet.pl), sprawdź ustawienia filtru anty-spamowego oraz katalog w twojej skrzynce, do którego zwykle spam trafia. Ponieważ email aktywacyjny jest wysyłany programowo, może zostać potraktowany jak reklama i przeniesiony do kosza lub folderu spamu.

Krótki spis zasad gry:

  1. Jeżeli chcesz grać w tę grę, musisz zaakceptować zasady w niej obowiązujące.
  2. Zabrania się posiadania więcej niż 1 konta na osobę.
  3. W grze obowiązuje netykieta - w wielkim skrócie - nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
  4. Wielokrotne ataki na jednego gracza w ciągu kilku minut - czyli zwykłe nękanie - są karane.
  5. Wykorzystywanie błędów do zdobycia przewagi nad innymi kończy się najczęściej skasowaniem postaci. Natomiast pomoc w ich znalezieniu może zostać nagrodzona.
  6. W sprawie jakichkolwiek naruszeń prawa możesz zgłaszać to do szlachty lub straży - oni najczęściej również wymierzają karę
  7. Jeżeli nie zgadzasz się z karą, możesz zawsze decyzję zaskarżyć do Sądu Najwyższego Kaary - jego siedziba znajduje się na forum. (link podany jest u góry).
  8. Więcej informacji na ten temat znajdziesz -> tutaj.